50% INDICA 50% SATIVA NASIONA MARIHUANY

Jest 61 produktów.

Obok czystych odmian Sativa i Indica, ogromną popularnością cieszą się również rozmaite hybrydy, czyli mieszanki obu tych gatunków, czasem z dodatkową domieszką Ruderalis (dzikie konopie). Nasza oferta obfituje w różnorodne nasiona konopi, w tym również hybrydy zawierające 50% Indica i 50% Sativa. Nasionamarihuany.com.pl – jesteśmy dla Ciebie! 

Większość dostępnych na rynku odmian marihuany to hybrydy. Breederzy z innych krajów tak krzyżują ze sobą poszczególne szczepy, by wydobyć z tej rośliny wszystko, co najlepsze. Pole do popisu mają ogromne. My korzystamy z tych zdobyczy i dzięki temu możemy zaoferować Ci najlepsze ziarna marihuany od renomowanych producentów z całego świata. Nasionamarihuany.com.pl to seedbank tworzony z pasji do kolekcjonowania pestek konopi. Obok bogatej gamy różnorodnych, świeżutkich ziaren, serwujemy Ci również najważniejsze i najciekawsze informacje związane z marihuaną – mają one wyłącznie edukacyjny charakter. Zgodnie z polskim prawem, zakup nasion konopi w celach kolekcjonerskich jest w naszym kraju absolutnie legalny. Z myślą o kolekcjonerach – tych początkujących oraz zaawanasowanych – powstało to wyjątkowe miejsce.

Na rynku spotkamy obecnie czyste odmiany Sativa i Indica, ale również, a w zasadzie przede wszystkim, hybrydy zawierające geny Sativa, Indica i rzadziej Ruderalis. W niektórych odmianach przeważają geny indyjki, inne mają zdecydowanie większą zawartość Sativy. Prawdziwa hybryda to jednak ta złożona w 50% z genów Cannabis Sativa i w 50% Cannabis Indica. Odpowiednie skrzyżowanie tych dwóch gatunków daje doskonałe rezultaty. Odmiana marihuany tego rodzaju ma zarówno cechy typowe dla indyjki, jak i część cech charakterystycznych dla Sativy. Dzięki temu powstają na przykład szczepy, które znacznie szybciej dojrzewają (Indica), ale zapewniają doskonałe plony, z dużą zawartością THC (Sativa). Możliwości są nieograniczone. Wprawieni breederzy potrafią tak skomponować hybrydę, by wyciągnąć z marihuany wszystko, co najlepsze.

Oferta naszego seedbanku stale się poszerza o nowe nasiona marihuany. Znajdziesz u nas między innymi takie hybrydy jak Californian Orange, Blue Thai, Big Kush, Autocolorado Cookies czy Auto Jack Herer. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami, którzy cieszą się najlepszymi opiniami na całym świecie. Dostarczamy Ci śweżutkie ziarna, a do każdego zamówienia dorzucamy gratisy. Czego chcieć więcej? Nasionamarihuany.com.pl – jesteśmy dla Ciebie!

Ostatnie wpisy

Przejdź do bloga