AUTOFLOWERING NASIONA MARIHUANY

Jest 222 produktów.

Autoflowering to takie odmiany marihuany, które kwitną automatycznie. W skrócie nazywa się je automatami. Tak podaje zagraniczna literatura. To częsty wybór kolekcjonerów nasion konopi. W naszym seedbanku nasionamarihuany.com.pl znajdziesz całą gamę tego typu odmian.

Seedbank nasionamarihuany.com.pl to przestrzeń, która powstała z pasji do konopi. W naszym kraju uprawa marihuany jest zakazana, jednak polskie prawo dopuszcza zakup nasion tej rośliny w celach kolekcjonerskich. Dokładnie to chcemy Ci zaoferować, a wszelkie informacje, które tutaj znajdziesz, mają charakter wyłącznie edukacyjny, warto po prostu wiedzieć co się dzieje na świecie. 

Skąd pochodzą automatyczne odmiany marihuany? Trudno znaleźć jednoznaczną odpowiedź na to pytanie. Wiadomo, że konopie zawdzięczają umiejętność automatycznego kwitnienia genom Ruderalis (dzikie konopie). Odmiany Autoflowering są stosunkowo łatwe w uprawie, dlatego growerzy z całego świata gdzie to legalne, chętnie po nie sięgają. Nie potrzebują tak dużej dawki światła jak pozostałe szczepy konopi. Marihuana generalnie kocha słońce, ale automaty czują się dobrze nawet przy ograniczonym dostępie do światła. Wystarczy im kilka godzin dziennie. Z tego względu nadają się również do uprawy w zimniejszych rejonach, gdzie pora letnia trwa krócej. W przeciwieństwie do odmian tradycyjnych nie są zależne od cyklu dnia i nocy. Ich wzrost od momentu wegetacji do kwitnienia jest automatyczny. W cyklu rozwojowym automatów stosuje się zazwyczaj trzy różne świetlne cykle: 18h, 20h oraz 24h. Oznacza to liczbę godzin w ciągu doby, kiedy roślina wystawiona jest na działanie słońca (światła).

Zaletą odmian marihuany autoflowering jest stosunkowo szybki okres kwitnienia i bogate plony. Nasiona te potrzebują mniej więcej 2-4 tygodni od momentu kiełkowania do rozpoczęcia etapu kwitnienia. Część odmian jest gotowa do zbiorów już po 10 tygodniach. Są też takie, które można zbierać zaledwie po 6 tygodniach kwitnienia.

W ofercie seedbanku nasionamarihuany.com.pl znajdziesz różnorodne odmiany marihuany autoflowering. Wszystkie pochodzą od renomowanych producentów światowej klasy. Najwyższa jakość opakowań oraz ich wygląd chroni nasiono, a to nasz największy priorytet. Podobnie jak zadowolenie naszych klientów. Seedbank nasionamarihuany.com.pl powstał z pasji do konopi. Chcemy się nią z Tobą podzielić! Do każdego zamówienia dołączymy fajne gratisy. Możesz również liczyć na atrakcyjne rabaty i promocje! Sprawdź nas!

Ostatnie wpisy

Przejdź do bloga