Barney's Farm NASIONA MARIHUANY

Późne lata osiemdziesiąte i wysoki szczyt Himalajów, ciężki śnieg rzucający się z nieba, mała grupa hodowców zaczęła krzyżować szczepy marihuany starannie wybrane z każdego zakątka Bliskiego Wschodu i Azji. Bogate zbiory odmian Sativa i Indica zachowywały ducha grupy podczas trzyletniego okresu w wiejskich, pustkowiach. Jeden z członków tej utalentowanej grupy stworzył jedną z najwybitniejszych firm produkujących nasiona konopi indyjskich na świecie. Ta firma to Barney's Farm, a ten, kto zaczął to wszystko, to Derry.

Po okresie udanej kultywacji w Azji, Derry wrócił do Amsterdamu w 1992 roku wraz z nowo powstałymi nasionami konopi i przejął kierownictwo w Barney's Coffee Shop. Popularność jego szczepów sprawiła, że ​​Barney stał się miejscem, do którego zjeżdżali zainteresowani ludzie z całego świata.

Unikalna natura początków firmy Barney's Farm dodaje tylko wartości, dzięki czemu wzbogaca swoją już ogromną popularność. Zwycięzca niezliczonych nagród o nigdy niekończącej się chęci tworzenia "nowych i ekscytujących" odmian marihuany. Nic dziwnego, że istnieje międzynarodowy zapotrzebowanie na produkty Barney's Farm.

W ciągu ostatniej dekady Barney's Farm wyprodukowała niektóre z najbardziej popularnych odmian Cannabis, wygrywając Cannabis Cup i Indica / Sativa Cup: G13 Haze, Liberty Haze, Amnesia Haze, Willie Nelson, Cookies Kush, Ananas Chunk, Tangerine Dream i wiele innych, a Critical Kush staje się bestsellerem..

Od prawie 30 lat popularność Barney's Farm nigdy się nie zmniejszyła. Nowe szczepy są często wypuszczane, co pozwala coraz liczniejszej publiczności cieszyć się wysokiej jakości nasionami firmy, która zaczęła dosłownie na szczycie i pozostała tam od tamtego czasu.

Showing 1 - 21 of 46 items

Filtry

Cena
0zł - 0zł
Producent
Przeznaczenie

Ostatnie wpisy

Przejdź do bloga