Blog o Nasionach Marihuany

Nasiona konopi indoor i outdoor — różnice

Nasiona marihuany hodować można na 2 różne sposoby — w pomieszczeniach zamkniętych oraz na świeżym powietrzu...

Indica vs Sativa? Czym się różnią?

Dwa najbardziej znane rodzaje konopi indyjskich to Indica i Sativa. Różnice między szczepami konopi indyjskich Indica, a szczepami konopi indyjskich Sativa są liczne.

Amnesia Haze — najważniejsze informacje

Jak podają statystyki, na rynku spotkać można się obecnie z około 779 odmianami konopi. Każda z nich posiada unikalny smak, zapach...

Feminizowane nasiona konopi — co to takiego?

Feminizowane nasiona konopi najprościej opisać można jako te, które hodowane są w taki sposób, by nie zawierały one chromosomów męskich. Dzięki temu...

Jak marihuana może sprawić, że twój mózg stanie się „głośny”?

Marihuana otwiera cudownie zniekształcony świat odmiennych myśli, emocji i spostrzeżeń, w które niektórzy ludzie się zakochują i chcą na stałe się przenieść. 

Co to jest THC?

Magiczne trzy litery T, H i C tworzą THC, czyli skrót związku chemicznego wytwarzanego przez roślinę. Mowa o marihuanie, która produkuje ponad 400 różnych związków chemicznych, między innymi THC. Dlaczego to właśnie niemu poświęcamy tyle uwagi?

Legenda White Widow

Wielokrotnie nagradzana i wyjątkowa pod wieloma względami  - taka właśnie jest White Widow, czyli legenda wśród niezliczonych odmian konopi. Sięgają po nią zarówno początkujący, jak i doświadczeni koneserzy marihuany. 

Konopie spożywcze

Wiele osób skupia się na korzyściach palenia marihuany ze względu na jej "wysoki" efekt psychoaktywny, który uspokaja i uśmierza ból wśród ciężko chorych pacjentów. Ale czy zdajemy sobie sprawę z tego, jakie inne korzyści mogą pochodzić z konopi?

Nietuzinkowe gadżety

Polska nie jest samotną wyspą, jeśli chodzi o zakaz uprawy i palenia marihuany. Tak naprawdę niewiele krajów umożliwia swoim obywatelom rekreacyjny kontakt z konopiami, bez ryzyka jakichkolwiek sankcji. Nie zmienia to jednak faktu...

Turystyka za marihuaną

Coraz bardziej popularny staje się trend podróżowania w celu spróbowania marihuany. Turyści wybierają takie miejsca gdzie konopie do zażycia są legalne i bezpieczne! Oto wyniki z przeprowadzonych badań jak tendencja jest rosnąca.