Baza wiedzy

Lecznicze właściwości marihuany zostały potwierdzone w wielu badaniach. Mimo że polityka antynarkotykowa większości krajów znacznie ogranicza procesy badawcze, niestrudzeni naukowcy od dziesiątek lat przyglądają się tej roślinie. Kryje ona bowiem w sobie niesamowitą moc. Przed nami nie ma jednak żadnych tajemnic. Nasionamarihuany.com.pl to przestrzeń, w której dowiesz się o konopiach wszystkiego. Chcesz się przekonać?

Jaki wpływ ma marihuana na serce? Czy uszkadza mózg? Prowadzi do uzależnienia? Jak długo THC może utrzymywać się w organizmie? U nas znajdziesz odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania. Śledzimy badania oraz rozmaite nowinki i serwujemy Ci je na bieżąco na naszym blogu, byś mógł mieć dostęp do tej wiedzy. Nierzadko sami jesteśmy zaskoczeni informacjami napływającymi do nas z różnych stron świata. Uwierz - nie raz zdarzy Ci się szeroko otworzyć oczy ze zdumienia.

Zastanawiałeś się kiedyś, jakie substancje zawiera w sobie marihuana? Oprócz sławnego THC i coraz popularniejszego CBD, znajduje się w niej kilkadziesiąt różnorodnych związków o rozmaitym działaniu. Znasz różnice pomiędzy Cannabis Indica a Cannabis Sativa? Wiesz, jak odpowiednio przechowywać nasiona konopi, by jak najdłużej zachowały świeżość? Z naszą bazą wiedzy między innymi tego się dowiesz. Nasionamarihuany.com.pl to idealne miejsce dla Ciebie.

Wszystkie informacje, które pojawiają się na blogu mają wyłącznie edukacyjny charakter. Jesteśmy świadomi tego, że polskie prawo zakazuje posiadania, spożywania i uprawiania marihuany. Zgodnie z panującą ustawą dopuszczalny jest jednak zakup nasion konopi w celach kolekcjonerskich. Każdy również może czerpać wiedzę dotyczącą tej rośliny, a nasionamarihuany.com.pl to blog, dzięki któremu konopie nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnić. Jesteś na to gotowy?

Nasiona konopi indoor i outdoor — różnice

Nasiona marihuany hodować można na 2 różne sposoby — w pomieszczeniach zamkniętych oraz na świeżym powietrzu...

Bogata historia medycznej marihuany

Ten, kto zadał sobie odrobinę trudu i spróbował poznać historię i właściwości medycznej marihuany chociaż w niewielkim stopniu, doskonale wie, jak niezwykła to roślina. Jej początków należy upatrywać już w Starożytności.