Recenzje odmian

Haze, Critical, Medical Mass, Euphoria, Bubble Kush, Royal Cookies – z czym kojarzą Ci się te nazwy? Jeśli od razu wyczuwasz tu woń konopi, to znaczy, że temat nie jest Ci obcy. A wiesz, czym charakteryzują się poszczególne odmiany marihuany? Nic straconego. Nasionamarihuany.com.pl to blog, który przybliży Ci tajemniczy i niezwykle bogaty świat konopi.

Przygotowaliśmy dla Ciebie całą masę ciekawych informacji dotyczących rozmaitych szczepów marihuany. Trudno oszacować, ile jest ich obecnie na świecie, a breederzy nieustannie krzyżują ze sobą kolejne gatunki, by uzyskać nowe rośliny. Liczone są w setkach, a może nawet tysiącach. Chcemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą. Bierzemy pod lupę najpopularniejsze i najczęściej spotykane szczepy, ale naszej nie uwadze nie umkną również te bardziej osobliwe i mniej dostępne. Poznajemy ich historię, przyglądamy się uprawie i oceniamy efekty. Dołącz do nas i dowiedz się więcej o tej wyjątkowej roślinie.

Interesują nas odmiany stricte medyczne, z wysoką zawartością cennego związku CBD, który wykazuje szereg leczniczych właściwości. Opisujemy konkretne działanie poszczególnych medycznych szczepów oraz zawartość najważniejszych substancji. Nie pomijamy również gatunków rekreacyjnych, bogatych w THC. Indoor, outdoor, autoflowering – spotkasz tutaj wszystkie możliwe odmiany i będziesz miał okazję przyjrzeć im się z bliska. Nasionamarihuany.com.pl to blog dla prawdziwych miłośników konopi.

Zaznaczamy jednak, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz, mają charakter wyłącznie edukacyjny. Polskie prawo zakazuje sprzedaży, posiadania i uprawy konopi, dopuszcza natomiast zakup nasion marihuany w celach kolekcjonerskich. Dla takich pasjonatów właśnie jesteśmy. Zapraszamy na bliskie spotkania z odmianami marihuany!

Amnesia Haze — najważniejsze informacje

Jak podają statystyki, na rynku spotkać można się obecnie z około 779 odmianami konopi. Każda z nich posiada unikalny smak, zapach...

Legenda White Widow

Wielokrotnie nagradzana i wyjątkowa pod wieloma względami  - taka właśnie jest White Widow, czyli legenda wśród niezliczonych odmian konopi. Sięgają po nią zarówno początkujący, jak i doświadczeni koneserzy marihuany. 

Egzotyczna Royal Domina

Łączy w sobie cechy dwóch silnych odmian. Kusi smakiem, przyciąga zapachem i gwarantuje satysfakcjonujące zbiory. Royal Domina to odmiana marihuany, która zgromadziła spore grono zwolenników. Dowiedzmy się, dlaczego.

A.M.S – hybryda medyczna

Od kiedy polacy mogą korzystać z marihuany medycznej, temat ten pojawia się w mediach dużo częściej, a pozytywne właściwości konopi zaczynają być bardziej doceniane.

Odmiany o wysokiej zawartości CBD!

Dlaczego marihuana nazywana jest lekiem XXI wieku? Jedną z najbardziej znanych jest tetrahydrokannabinol, czyli popularne THC, jednak w tej kwestii nieoceniony jest natomiast kannabidiol – CBD.

Słodka Blueberry

Blueberry z angielskiego oznacza borówkę amerykańską. Sezon na te owoce już rozpoczęty, na bazarkach i miejskich targach można bez problemu kupić już małe filetowe kulki. Nazwa blueberry to... 

Jack Herer – poznajcie legendę!

Dlaczego Jack Herer cieszy się mianem legendarnej odmiany marihuany? Co sprawia, że to jeden z najczęściej nagradzanych szczepów? Bierzemy pod lupę tę odmianę i spróbujemy odpowiedzieć na pytania. 

Zaskakująca odmiana - Think Different

Na tle setek odmian marihuany Think Different wyróżnia się między innymi konkretną mocą, obfitym plonem i niezwykle subtelnym aromatem. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej temu szczepowi.

Amnesia Haze – niezwykła odmiana

Każdy pasjonat i znawca konopi, bez wątpienia, kojarzy tę odmianę. Amnesia Haze to, pod wieloma względami, wyjątkowy szczep marihuany. Czym zasłużyła sobie na takie miano? 

5 najmocniejszych odmian marihuany

Warto opisać odmiany marihuany, które są mocne i potężne. Przybliżymy 5 znanych odmian konopi, które hodowane są na całym świecie. Na podstawie wiedzy stworzyliśmy w jednym miejscu 5 opisów różnych odmian.