Warto opisać odmiany marihuany, które są mocne i potężne. Przybliżymy 5 znanych odmian konopi, które hodowane są na całym świecie. Na podstawie wiedzy stworzyliśmy w jednym miejscu 5 opisów różnych odmian. 

Koneserzy tej wyjątkowej rośliny poszukują nowości wśród odmian. Charakterystyka szczepów jest kluczem do wyboru interesującej kupca odmiany konopi. Szukający mocnych odmian na pewno zapoznają się z artykułem.

Auto AK 2.0

Znana hybryda, w której składzie znajdziemy wysokie stężenie THC. Wartość kannabidiolu mianuje się około 23%. Jest to wysoka zawartość tego związku. Gatunek ten powstał bazując na Skunku i Criticalu. Jak podają producenci aromat Auto AK jest bardzo podobny do Skunka.

AK – 47

Wspomniana wyżej odmiana marihuany jest popularna i nagradzana. Zawartość THC to około 20%. AK powstało z połączenia ciekawych odmian Thai, Afgani, Columbian i Mexican. Połączenie to dało intensywny aromat podobny do drzewa sandałowego.

Bruce Banner #3

Wdzięczna nazwa Bruce Banner została nadana odmianie marihuany łączącej OG Kush oraz Strawberry Diesel. Aromaty tego szczepu to połączenie truskawki, sosny i nuty ziemistej. Jest to jeden z najsilniejszych odmian konopi. Zawartość THC sięga nawet do 29%

Y Griega

Silna odmiana marihuany, dzięki zawartości THC osiągającego stężenie 27%. Jej wyjątkowość nagradzana jest w wielu konkursach. Pochodzi od szczepów Amnesia oraz Kali Mist. Jej aromat podobno przypomina Haze.

Critical Kush

Słowo Critical wśród znawców branży konopi na pewno jest bardzo znane. Jest to uwielbiana odmiana w której THC dochodzi nawet do 25%. Aromat tej odmiany konopi jest owocowy z przewagą owocu cytryny.

Charakterystyka powyższych odmian pochodzi ze stron producentów i jest podana wyłącznie w celach informacyjnych.