Bezpieczeństwo

Sklep nasionamarihuany.com.pl to przyjazny dla każdego seedbank, który został stworzony z myślą o ceniących sobie prywatność klientach. Polityką naszej firmy jest przede wszystkim doskonała jakość obsługi i zadowolenie klienta. 

Jako sklep oferujemy gwarancję:

  • Dane każdego klienta, które zostają podane podczas dokonywania zamówień w sklepie są objęte protokołem SSL (certyfikat bezpieczeństwa SSL używany jest przez banki na stronach internetowych).
  • Zapytania wysyłane za pośrednictwem formularzu kontaktowego również objęte są protokołem SSL
  • Serwer na którym zbudowany jest sklep jest holenderski z gwarancją bezpieczeństwa
  • Wysyłka zamówień dokonywana jest na adres podany przez klienta, po wysłaniu dane są kasowane
  • Istnieje możliwość odbioru osobistego w sklepach stacjonarnych w miastach Kielce, Kraków oraz Łódź. Wszystkie informacje dotyczące odbioru osobistego znajdują się w zakładce odbiór osobisty.
  • Istnieje możliwość dostarczenia paczki z nasionami konopi przez pracownika sklepu nasionamarihuany.com.pl na terenie całego kraju po wcześniejszym umówieniu się drogą telefoniczną.
  • Zawsze dyskretne pakowanie przesyłki.

Gwarancja dyskretnie pakowanej przesyłki

Przesyłki z naszego sklepu pakowane są w szary karton bez nazwy sklepu czy producentów nasion konopi. Żaden element opakowania nie sugeruje z czym jest przesyłka.

Nasiona pakowane są w kartonach szczelnie zaklejanych taśmą uniemożliwiające zajrzenie do środka czy uszkodzenie zawartości paczki.

Paczki opieczętowane są logiem sklepu z akcesoriami komputerowymi.

 

Przygotowana przesyłka pakowana jest następnie w folie kurierską, która dodatkowo zabezpiecza przed zamoczeniem.

Ochrona danych osobowych

Twoje dane osobowe chronione z zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna (Dz. U. Nr 133, poz. 1204).

 

Nasionamarihuany.com.pl to gwarancja bezpiecznych zakupów!

Tylko w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym 100% zadowolonych klientów.