Jakość naszych nasion konopi

Wysokiej jakości nasiona marihuany zaczynają się od dobrej genetyki przy ich produkcji. Producenci bardzo dbają o swoje szczepy i pielęgnują kod genetyczny roślin, by każde nasiono było wyjątkowe. Każdy producent posiada odmiany typowe dla jego marki. W naszym sklepie znajdziecie wszystkie te odmiany z gwarancją ich najwyższej jakości.

Nasz sklep nasionamarihuany.com.pl posiada w swojej ofercie oryginalne nasiona konopi. Produkty dostępne w naszym sklepie zamawiane i dostarczane są bezpośrednio od producentów. Nasiona trafiają do nas bez żadnych pośredników, co ochrania nasze produkty przed jakimkolwiek zmniejszeniem jakości.

Wszystkie nasiona marihuany trafiają do nas w oryginalnych opakowaniach samych producentów. Transport nasion odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej z zachowaniem wszelkich standardów i warunków, by nie doszło do pogorszenia jakości nasion.

Nasz sklep posiada magazyn, dlatego wszystkie nasiona są przechowywane u nas przed wysłaniem. To gwarancja szybkiej wysyłki i szybszego cieszenia się nasionami przez klientów.

Nasz sklep przyjmuje reklamacje. Nie boimy się o jakość naszych produktów. Nasiona mamy oryginalne, wiemy że ich jakość zadowala naszych kolekcjonerów.