Sklep nasionamarihuany.com.pl to sklep szanujący tradycje. Nasz start w branży kolekcjonerskich nasion marihuany sięga roku 2012. Od tego czasu zdobywaliśmy doświadczenie by teraz w pełni być profesjonalnym sklepem kolekcjonerskim. Oczywiście jesteśmy firmą zarejestrowaną w CEIDG.

 

Znając bardzo dobrze specyfikę kolekcjonerskiego rynku nasion marihuany już na samym początku postawiliśmy sobie kilka wysoko postawionych poprzeczek które ambitnie realizujemy.

 

Co to znaczy?

  •          Bezpieczeństwo przede wszystkim - czyli szyfrowane bezpieczne zamówienia, dyskretne nie rzucające się w oczy wysyłki;
  •          Kasowanie danych klientów - kasowanie wszystkich danych z naszych serwerów - telefony, adresy;
  •          Najlepsza jakość nasion - czyli świeże, odpowiednio przechowywane nasiona zamawiane bezpośrednio u producentów, oryginalne opakowania;
  •          Wyselekcjonowane odmiany - odpowiednio dobrane odmiany które zadowolą każdego kolekcjonera;
  •          Wyszkolony personel – zawsze pomożemy;

 

Nasz sklep postawiony jest na holenderskim serwerze, wszystkie połączenia z nasza witryna szyfrowane są protokołem SSL a dane klientów kasowane w dwa - trzy dni po wysyłce zamówienia.

Ustaliliśmy wysoki standard wysyłek który ściśle określa zawartość każdej paczki (ulotki, gadżety, gratisy). To daje Wam gwarancje zawartości paczki - u nas nie ma przypadków. Aby zobrazować zawartość paczki sprawdź zakładkę Dostawa
Będąc legalnie działająca firmą możemy pochwalić się trzema stacjonarnymi sklepami zlokalizowanymi w Łodzi i Krakowie. Adresy sklepów stacjonarnych znajdziecie tutaj.


Oferta naszego sklepu NasionaMarihuany.com.pl zawiera ofertę najlepszych światowych producentów nasion marihuany. 
Wszystkie nasiona kupujemy bezpośrednio u producentów co gwarantuje nam najwyższą ich jakość. Wiemy jak powinniśmy przechowywać nasiona (temperatura, wilgotność) i mocno tego pilnujemy. Oczywiście chcąc być konkurencyjni jesteśmy w stanie w 48 - 72 godziny sprowadzić pod Twoje zamówienie praktycznie każdą odmianę każdego producenta - w takim wypadku prosimy tylko o telefon aby ustalić szczegóły. Jako sklep nasiona marihuany.com.pl pracujemy na swoim magazynie dlatego zamówienia z witryny www realizowane są w błyskawicznym tempie (99% skuteczności).

Nasza firma działaja zgodnie z polskim prawem, a wszystkie nasiona sprzedajemy pod kątem kolekcjonerskim. Informacje które podajemy są to dane które znajdują się na ulotkach producentów i pozwalają nam odpowiednio sklasyfikować nasionko w kolekcji.

Sklep nasionamarihuany.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody prawne, fizyczne lub moralne poniesione przez nieodpowiednie wykorzystanie zakupionych w naszym sklepie nasion.
Wszystkie powyższe cechy pozwalają nam stwierdzić, że seedbank nasionamarihuany.com.pl to najlepszy sklep z nasionami marihuany na polskim rynku.

Zapraszamy do zakupów.

Pozdrawiamy,

Zespół NasionaMarihuany.com.pl

 

FILM PROMOCYJNY Z OTWARCIA SKLEPU (LISTOPAD 2016):