Co to jest seedbank?

SEEDBANK  - jest to potoczna nazwa (z j. angielskiego) sklepu z nasionami konopi indyjskich. Nasionamarihuany.com.pl to nowoczesny w pełni bezpieczny seedbank. Jako nieliczni w Polsce posiadamy sieć stacjonarnych sklepów z nasionami marihuany, co potwierdza naszą wiarygodność.

.

Obecnie coraz popularniejsze staje się kolekcjonowanie nasion konopi. Chcąc możliwie ułatwić hobby kolekcjonerom nasionamarihuany.com.pl oferuje bogaty asortyment feminizowanych nasion marihuany. Wielkim atutem naszego sklepu jest proaktywne podejście do klienta, zapewniające pełne bezpieczeństwo zakupów.

Nasz sklep stoi na serwerze w Holandii, szyfrowany jest protokołem SSL a dane klienta kasowane są od razu po wysłaniu przesyłki.

Staramy się indywidualnie podchodzić do każdego klienta, stąd zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w jednym z naszym sklepów stacjonarnych.

Kilka wskazówek! 

Optymalne warunki do przetrzymywania nasion marihuany:

  1. Temperatura - należy przechowywać nasiona w temperaturze około 4° C.
  2. Wilgotność - należy przechowywać nasiona w szczelnie zamkniętym opakowaniu o obniżonej wilgotności.
  3. Światło - optymalne jest maksymalne zaciemnienie.

.

Nasz sklep przechowuje nasiona marihuany w specjalnie przygotowanych do tego lodówkach z systemem obniżania wilgotności powietrza. Oficjalnie Mimo termin trwałości nasion w takich warunkach wynosi nawet do 3 lat,jednak my przechowujemy nasiona maksymalnie 4-6 miesięcy. Gwarantuje to, iż zamówione u nas nasiona są świeże.