GŁÓWNIE SATIVA NASIONA MARIHUANY

Jest 124 produktów.

Seedbank nasionamarihuany.com.pl to miejsce, w którym znajdziesz najlepsze ziarna konopi, od czołowych producentów. W naszej bogatej ofercie mamy między innymi hybrydy z przeważającą zawartością genów Sativa. 

Mnogość dostępnych odmian marihuany może przyprawić o zawrót głowy. Obok nasion 100% Indica oraz 100% Sativa, wyróżniamy jeszcze hybrydy z przeważającą zawartością jednego z genów lub pół na pół - Sativa/Indica. U nas znajdziesz wszystkie najpopularniejsze, ale również te mniej znane odmiany. Zakup nasion konopi w celach kolekcjonerskich, zgodnie z polskim prawem, jest całkowicie legalny. Zakazana jest uprawa marihuany oraz jej sprzedaż. Nasz seedbank powstał z myślą o pasjonatach kolekcjonowania nasion konopi, dlatego, obok najlepszej jakości ziaren, znajdziesz u nas również sporo informacji na temat rośliny – mają one charakter edukacyjny.

Połączenie genów Cannabis Sativa z genami Cannabis Indica może dać rozmaite rezultaty. Przewaga Sativy wpływa zazwyczaj na dłuższy okres kwitnienia rośliny, ale gwarantuje jednocześnie doskonałej jakości plony. Większość odmian marihuany z przewagą Sativy może być uprawiana indoor oraz outdoor. Należy jednak pamiętać, że Sativa uwielbia gorące klimaty i potrzebuje dużej dawki słońca. Przy optymalnych warunkach roślina wysoko pnie się w górę. Sativa ma charakterystyczne liście – długie i cienkie. Szczepy z przewagą Sativy mają zwykle większy poziom tetrahydrokannabinolu (THC), dlatego działają raczej pobudzająco i mobilizująco, a także wprowadzają w euforyczny stan. Domieszka genów Indica może gwarantować delikatne działanie odprężające. Odmiany marihuany z przeważającą zawartością Sativy cieszą się dużą popularnością wśród growerów na całym świecie. 

Jakie nasiona marihuany możesz u nas dostać? Między innymi AK-47, Acapulco Gold, Amnesia Haze czy Auto Kush. Sprowadzamy wyłącznie najlepszej klasy ziarna od producentów cenionych na całym świecie. Znajdziesz u nas nagradzane i najbardziej popularne odmiany marihuany, ale również te rzadziej spotykane. W szybki i łatwy sposób możesz wzbogacić swoją kolekcję. Możesz również liczyć na atrakcyjne gratisy i fantastyczne promocje. Zaglądaj do nas i bądź na bieżąco! Nasionamarihuany.com.pl – czuj się jak u siebie! ;-)

 

 

Ostatnie wpisy

Przejdź do bloga