INDOOR NASIONA MARIHUANY

Jest 268 produktów.
INDOOR

Co oznacza określenie „indoor” w odniesieniu do nasion marihuany? Znaczy to tyle, że dana odmiana jest do zamkniętych pomieszczeń. W naszym bogatym asortymencie mamy produkty definiowane przez producentów jako indoor.

Rośliny typu indoor mają wiele zalet. Większość odmian nadaje się do uprawy w bardzo ciepłych lub gorących klimatach, na przykład Australii, Afryki Północnej czy Kalifornii. Nasiona przeznaczone do uprawy indoor można natomiast hodować nieprzerwanie przez okrągły, oczywiście wyłącznie w krajach, gdzie prawo na to pozwala. W Polsce uprawa marihuany jest zakazana. Dopuszczalny jest jednak zakup nasion konopi w celach kolekcjonerskich. Tego możecie w naszym seedbanku dokonać.

O uprawie można wyczytać na wielu zagranicznych stronach producentów. Uprawa nasion marihuany indoor wymaga odpowiedniego zaangażowania, czasem nawet większego niż przy odmianach outdoorowych. Hodowca bowiem sam musi stworzyć roślinie optymalne warunki do wzrostu. Przede wszystkim należy zadbać o właściwe naświetlenie i dostosować je do konkretnej odmiany. Konieczne jest zamontowanie sztucznych lamp o dużej mocy. Zasada jest jedna: im więcej światła, tym lepsze plony. A trzeba podkreślić, że odmiany typu indoor potrafią zaskoczyć obfitością plonów. Mają przy tym stosunkowo krótki okres kwitnienia, szybko dojrzewają i hodowca ma nad nimi zdecydowanie większą kontrolę. Na każdym etapie wzrostu zagraniczni hodowcy muszą dostosowywać warunki do potrzeb konkretnej rośliny.

W naszym seedbanku znajdziesz wszystkie najpopularniejsze odmiany nasion marihuany indoor. Dbamy, by w naszym asortymencie nie zabrakło prawdziwych perełek, które wzbogacą Twoją kolekcję. Wszystkie nasze nasiona należy przechowywać w oryginalnych opakowaniach, zdala od światła i wilgoci. Zapobiegniemy wówczas nieporządanemu procesowi popsucia nasiona. Amnesia Haze, 8 Ball Kush, A.M.S., Acapulco Gold, AK-47 – to tylko niewielka część odmian, które znajdziesz w naszej ofercie. Najlepsi światowi producenci zawsze u nas dostępni – na to możesz liczyć.

Do każdego zakupu dołączamy atrakcyjne gratisy jak naklejki, smycze czy kubki. Znajdziesz u nas również sporo zaskakujących promocji i cenowych hitów. Zapraszamy na zakupy! Nasionamarihuany.com.pl – najlepszy seedbank w sieci!

Ostatnie wpisy

Przejdź do bloga