OUTDOOR NASIONA MARIHUANY

Jest 31 produktów.

Outdoor to odmiana marihuany przeznaczona na zewnątrz. Doniesienia ze świata nauki i branży opisują te odmiany w swojej literaturze. My postanowiliśmy przedstawić jak to wygląda w krajach gdzie marihuana jest legalna. Odmiany outdoor są obecne w naszej ofercie! Znajdziesz najlepsze nasiona tego typu, od sprawdzonych i cenionych producentów. Nasionamarihuany.com.pl to seedbank, którego szukasz! 

Zagraniczni hodowcy donoszą, iż uprawa marihuany typu outdoor nie jest skomplikowana. Należy poznać kilka kluczowych zasad. Zasady te są wdrażane w krajach z legalną marihuaną powoli. Nasiona typu outdoor mają tę przewagę nad odmianami indoor, że zazwyczaj dają zdecydowanie bardziej obfite plony. Są jednak narażone na zmienne warunki atmosferyczne, szkodniki czy różnego rodzaju choroby. Producenci tworzą coraz nowsze, mniej wrażliwe, szczepy, które wykazują dużą odporność, dlatego growerzy mają coraz większe pole do popisu. Przypominamy jednak, że w Polsce uprawa marihuany jest nielegalna. Możliwy jest zakup nasion konopi w celach kolekcjonerskich oraz posiadanie ich. Należy zabespieczyć swoją kolekcję przed uszkodzeniem i możliwym kiełkowaniem. W naszym seedbanku nasionamarihuany.com.pl znajdziesz najlepsze ziarna do swojej kolekcji. Wszystkie informacje, które umieszczamy na stronie mają wyłącznie przedłożony zza granicy informacyjny charakter.

Czym powinno charakteryzować się odpowiednie miejsce do uprawy marihuany outdoor? Przede wszystkim, musi być dobrze nasłonecznione – minimum kilka godzin dziennie w pełnym słońcu. Ważnym czynnikiem jest również jakość gleby, a dokładnie jej struktura i wskaźnik pH. Przed wysadzeniem marihuany, glebę należy odkwasić i w razie potrzeby użyć odpowiedniego nawozu. Dobrze jest wybrać takie miejsce, do którego nie mają dostępu ludzie i zwierzęta, aby zminimalizować ryzyko zniszczenia plonów. Należy pamiętać, że konopie lubią przede wszystkim światło oraz wilgoć. Nie przepadają natomiast za zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Najlepszym miejscem na uprawę marihuany outdoor są gorące klimaty Australii, Kalifornii czy północnej Afryki. Breederzy tworzą jednak coraz więcej hybryd, które z powodzeniem można uprawiać także w zimniejszych rejonach Europy. Takie nasiona świetnie adaptują się do otoczenia i klimatu. Przy optymalnych warunkach, odmiany marihuany outdoor mogą obdarzyć hodowcę niebotycznymi plonami.

W ofercie naszego seedbanku znajdziesz wyłącznie najlepsze outdoorowe odmiany marihuany, w tym między innymi Easy Sativa, Purple Maroc, Shaman, Passion Fruit czy Early Skunk. Nasz bogaty asortyment zadowoli wymagających kolekcjonerów konopi. Nasiona są pakowane w finezyjne opakowania a ich wygląd można obserwować za pomocą lupy i znajdować różnice między odmianami. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe ziarna i dbamy szczególnie o ich odpowiednie przechowywanie, byś mógł jak najdłużej cieszyć się ich atrakcyjnością. Do każdego zamówienia dołączamy gratisy i nieustannie przygotowujemy atrakcyjne promocje. Jeśli jesteś pasjonatem konopi, zapoznaj się z naszą ofertą! Nasionamarihuany.com.pl to seedbank, którego szukasz!

Ostatnie wpisy

Przejdź do bloga