Marki Jest 14 marek

 • Barney's Farm

  Późne lata osiemdziesiąte i wysoki szczyt Himalajów, ciężki śnieg rzucający się z nieba, mała grupa hodowców zaczęła krzyżować szczepy marihuany starannie wybrane z każdego zakątka Bliskiego Wschodu i Azji. Bogate zbiory odmian Sativa i Indica zachowywały ducha grupy podczas trzyletniego okresu w wiejskich, pustkowiach. Jeden z członków tej utalentowanej grupy stworzył jedną z najwybitniejszych firm produkujących nasiona konopi indyjskich na świecie. Ta firma to Barney's Farm, a ten, kto zaczął to wszystko, to Derry.

 • Buddha Seeds

  Buddha Seeds oznacza pełen profesjonalizm oraz jakość. W swojej ofercie posiada odmiany wyróżniające się na rynku, jest to wynikiem ciężkiej pracy jaką wykonują specjaliści z zespołu Buddha Seeds. Dążą oni do optymalnego doboru genów, tworząc nowe odmiany z wykorzystaniem specjalistycznej wiedzy, najnowszych technologii w wszytko to wraz z bardzo długim doświadczeniem.

 • Bulk Seed Bank

  W Bulk Seed Bank mamy jak najbardziej prawdziwe, silne i udane szczepy. Wszystkie nasze nasiona są z najwyższej jakości roślin. Uzyskują one optymalną siłę i aromat. Profesjonalnie dobieramy rośliny o właściwościach leczniczych i dążymy do zadowolenia klienta. 

  0 produkty/ów

 • Dinafem Seeds

  Dinafem to producent, który zajmuje się sprzedażą najlepszych nasion konopi. Nasiona producenta Dinafem od samego początku prowadziło badania, by kod genetyczny nasion był jak najlepszy. W tej chwili produkty Dinafem doceniane są na całym świecie.

 • Dutch Passion

  Dutch Passion to producent nasion konopi. Jest pierwszym producentem, który wyprodukował nasiona feminizowane i włączył je do oferty. Dziś wszyscy producenci tworzą produkty z chromosomami XX, natomiast pionierem jest Dutch Passion. Firma jest jedną z najstarszych na rynku w tej branży. Oferta Dutch Passion dostępna jest na całym świecie.

 • Female Seeds

  Ferry to główny hodowca, który zaczął wytwarzać regularne nasiona jeszcze podczas studiów, na początku lat 90-tych. Traktował to jako dodatkowy dochód i nawet mu się nie śniło, że może odnieść taki sukces z nasionami. Holenderskie firmy nasienne w tamtych czasem bardzo się rozwijały stąd pojawiło się duże zapotrzebowanie na nasiona.

 • Green House Seeds

  Producent Green House Seeds zajmuje się konopiami indyjskimi. Jest bardzo popularny na całym świecie. Produkują nasiona konopi, które nie są genetycznie modyfikowane. Nie ma mowy również o traktowaniu tych produktów środkami grzybobójczymi. Są w pełni naturalne, co przekłada się na ich jakość, która nagradzana jest wielokrotnie międzynarodowymi nagrodami.

 • Life Seeds

  Life seeds to jedna z holenderskich producentów nasion konopi. Powstała stosunkowo niedawno w roku 2014, a już cieszy się ogromną popularnością. Jest to producent, który nie jest dostępny dla każdego. Jest bardzo znany w środowisku jednak uznawany jest za markę premium.

 • Royal Queen Seeds

  Royal Queen Seeds jest to producent światowej sławy wytwarzający nasiona konopi. Nazwa firmy znana jest na całym świecie, znajdują się pośród największych producentów nasion marihuany. Firma znajduje się w Europie, a dokładnie w Holandii. Od samego początku swoje hodowle rozwijane były na terenie Holandii. Po latach pracy z roślinami zdobyli się na odwagę i wytworzyli własną linię produktów.

 • Sensi Seeds

  Marka Sensi Seeds stała się pionierem w produkcji nasion konopi indyjskich w 1985 roku. Obecnie firma jest największym na świecie koncernem nasion konopi posiadającym ponad 500 odmian. Te nasiona stały się prawdziwymi klasykami w społeczności konopi indyjskich. Rząd holenderski wybrał genetykę Sensi Seeds, aby opracować marihuanę leczniczą dostarczoną do aptek. Producent ten może pochwalić się licznymi nagrodami uzyskanymi w konkursach.

 • Spanish Seeds

  Wybór najlepszych nasion jest naszym pierwszym wyzwaniem, ale jaki jest najlepszy dostępny wybór? W Spanish Seeds mamy jasny obraz. Właśnie dlatego opracowaliśmy katalog zawierający ponad 150 odmian feminizowanych nasion, w tym genotypy automatycznie kwitnące, a także niektóre z najsilniejszych hybryd na rynku. A wszystko to po uczciwej i przystępnej cenie dla klienta.

 • Strain Hunters

  Arjan, Franco i Simon to przedstawiciele marki Strain Hunters. Przedstawiają się jako łowcy szczepów. Pokazują wartości konopi indyjskiej; jak może wpływać na ludzi w różnych kontekstach historycznych, geograficznych, politycznych i ekonomicznych, aby mogły być akceptowane społecznie. Podróżują po świecie, by znajdować odmiany kanadyjskie, aby je poznać i dzielić się nimi z hodowcami na całym świecie.

 • Victory Seeds

  W Victory Seeds szczepy są wiarygodne i silne. Pozyskiwane nasiona przez Victory Seeds są z wysokiej jakości roślin. Otrzymuje się odmiany identyczne z pierwowzorem, zapewniając optymalną siłę i zaskakujący aromat. Odmiany tej marki doskonale sprawdzają się w medycynie. Marka Victory Seeds skupia się na selektywnej hodowli szczepów, które są bardzo znane.