Dutch Passion

Twilight - nasiona konopi

Produkt chwilowo niedostępny.

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

NASIONA MARIHUANY - Twilight

Cechy Twilight

PrzeznaczenieOutdoor
TypPrzewaga Indica
Okres kwitnienia   7-8 tyg. po wykiełkowaniu
Pora zbiorówkoniec września
PlonL
THC10-15%
Opakowanie3szt.; 5szt.; 10szt.

Twilight jest jedną ze sprawdzonych odmian outdoor Dutch Passions, którą hodowcy cenią za połączenie pięknych purpurowych kwiatów, prawdziwego upalającego haju Indica i dobrego wzrostu. Twilight jest wyjątkowo piękną odmianą purple, w 100% Indica z obfitymi plonami i buds, które mogą osiągnąć 50cm długości, przy dobrej uprawie. Często widuje się ją outdoor, po 15 maja, a zbiory następują pod koniec września lub na początku października, po 7-8 tygodniach kwitnienia. Rośliny osiągają wysokość 1-1,5 m i dają dobre plony. Jesienią zmieniają kolor na piękną czerwień, aż chciałaoby się usiąść i podziwiać. Są to bardzo piękne, wyjątkowe rośliny.
Wielu hodowców Twilight używa jej do celów leczniczych, mówi się, że jest szczególnie skuteczna w walce z artretyzmem i bólem chronicznym.
Twilight jest solidną odmianą outdoor w 100% Indica, która od lat jest popularna wśród użytkowników do celów leczniczych i wśród palaczy rekreacyjnych. Dobre plony z prawdziwym upaleniem Indica i łagodnym hajem, Twilight jest również odmianą, która pięknie się prezentuje, dzięki purpurowemu kolorowi i długim ciężkim buds. Jest to roślina, którą będziesz chciał stale uprawiać. Bardzo polecana przez wszystkich fanów Indica outdoor.
ProducentDutch Passion
PrzeznaczenieOutdoor
Typ100% Indica
Plon (indoor)L - 300-400g/m2
Wysokość (indoor)powyżej 120cm
Okres kwitnienia7 - 8 tyg.
RodzajFeminizowane

Napisz opinię

Auto Cinderella Jack